Środa: Polonia zaprasza na 100. urodziny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozgrywki reprezentacji kobiet średzkiej Polonii, zmagania odlboysów, mecz zespołu seniorów MKS Środa z Reprezentacją Polski U21 w hokeju na trawie oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej – to program kolejnych obchodów stulecia Polonii Środa.

Sportowy weekend na 100-lecie Polonia Środa rozpocznie się w samo południe na stadionie średzkim turniejem Orliczek U11, w którym zmierzą się zawodnicy Medyka Konin, Juna-Trans Stare Oborzyska, LPFA Poznań i gospodarzy. Popołudniu w hali Szkoły Podstawowej nr 3 rozegrany zostanie turniej piłki ręcznej.

W niedzielę o godz. 7:30 w kościele św. Józefa na os. Jagielońskim odprawiona zostanie msza św. w intencji klubu. Od godz. 10:00 na stadionie przy ul. Sportowej rozgrywane będą mecze najmłodszych piłkarzy Polonii z roczników 2004-2010.
Ciekawie zapowiada się mecz średzkich piłkarek, które o godz. 13 zagrają z reprezentacją kobiet Medyka Konin. Godzinę później odbędzie się mecz hokeja na trawie MKS Środa z Reprezentacją Polski U21.
Ponadto w poniedziałek o godz. 15:30 na stadionie średzkim odsłonięta zostanie tablica pamiątkowa, a pół godziny później w hali Technikum Rolniczego odbędzie się uroczysta gala z okazji 100. urodzin średzkiego klubu sportowego.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA