Biegi: Ostry trening u średzkich biegaczy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzcy biegacze zrzeszeni w sekcji biegowej Polonii nie zwalniają tempa i cały czas mocno trenują. W ciągu ostatnich kilkunastu dni uczestniczyli w dwóch kolejnych treningach lekkoatletycznych.

Zajęcia na stadionie lekkoatletycznym im. Miłosza Szczepańskiego tradycyjnie poprowadził doświadczony szkoleniowiec Sebastian Białobrzeski z poznańskiego klubu Cityzen. Były ćwiczenia techniki biegowej na płotkach lekkoatletycznych, poprawa koordynacji przestrzennej, a także praca nad siłą i szybkością biegową.

Dodajmy, że każdy uczestnik ma indywidualnie dobierane obciążenia, tak aby był w stanie wykonać poprawnie wszystkie ćwiczenia. Z treningów korzystają zarówno biegacze długodystansowi, jak i amatorzy triathlonu. Wszyscy zgodnie chwalą profesjonalizm i wiedzę trenerską poznańskiego szkoleniowca.

- Praca z zawodnikami Polonii sprawia mi dużą satysfakcję. Widzę spory potencjał w zawodnikach, zaangażowanie i chęć do trenowania. Dodatkowym atutem jest bardzo dobrze przygotowany obiekt i bieżnia tartanowa, która bardzo dobrze służy w prowadzeniu zajęć – ocenia pozytywnie zaangażowanie średzkich biegaczy Sebastian Białobrzeski.

Treningi zostały sfinansowane z dotacji gminnej przyznanej sekcji biegowej w tym sezonie.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Zmiany w pogodzie. Nie dajcie się zaskoczyć!
Koronawirus: Stan na dzień 9 sierpnia
Agresywne owady - zasady postępowania
Środa: Do kogo trafiły nakrętki z serc?
Środa: Brakuje już niewiele!