Reprezentacja Tęczy podczas zmagań w Sumierzycach. Reprezentacja Tęczy podczas zmagań w Sumierzycach. ULKS Tęcza

Tęcza druga drużynowo

Oceń ten artykuł
(1 głos)

10 czerwca w Sulmierzycach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w zapasach w stylu wolnym. Wzięła w nim udział silna reprezentacja średzkiej Tęczy.

Na zawody zjechało 13 klubów z 4 województw, a wystartowało blisko 140 zawodników i zawodniczek. ULKS Tęcza wystawił do walk 15 zawodników i zawodniczek. Wśród dziewcząt startowały: w kat. do 29 kg – Amelia Janas (3. miejsce i bardzo udany debiut), w kat. do 34 kg – Jagoda Piotrowicz (1. miejsce), wśród kadetek w kat. do 43 kg – Michalina Ignaszak (1. miejsce), w kat. do 58 kg – Aleksandra Kowalska (3. miejsce), w kat. do 61 kg – Gabriela Kaźmierowska (3. miejsce).

Chłopcy wywalczyli: w kat. do 23 kg Marcin Mikołajczak – 1. miejsce, do 25 kg Antoni Kopczyński – 5. miejsce, do 28 kg Szymon Mrugas – 1. miejsce, do 31 kg Rafał Grzelak – 1. miejsce, Jakub Mrugas – 2. miejsce. Wśród młodzików w kat. do 38 kg Antoni Stanicki – 1. miejsce, w kat do 53 kg Adam Krotofil – 2. miejsce, w kat do 62 kg Kacper Świdurski – 2. miejsce. Wśród kadetów w kat do 110 kg Marcin Spalik – 3. miejsce a Adam Dominiak – 5. miejsce.

Te bardzo udane występy pozwoliły drużynowo zająć ULKS Tęczy 2. miejsce, tracąc do zwycięskiego zespołu zaledwie 1 punkt.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.