Bałwan w oknie - to dzieło uczestników warsztatu. Bałwan w oknie - to dzieło uczestników warsztatu.

Dekorujemy naszą klasę

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Pięczkowie, które odbyły się 10 grudnia, zostawiły w sali lekcyjnej wielki, świąteczny nastrój.

Wspólna twórczość plastyczna okazała się świetną zabawą, która dała wszystkim dużo radości i zadowolenia z wykonanej pracy. Celem warsztatów było promowanie zainteresowań i talentów dzieci oraz ich rodziców, a także integracja rodziców, dzieci i wychowawcy klasy pierwszej - Beaty Wlazły. Ważnym celem okazało się też poznanie sposobów organizowania dzieciom czasu wolnego wraz z promocją szkoły w środowisku lokalnym. Dekoracja klasy na Święta Bożego Narodzenia wzbudziła aktywność dzieci i rodziców. Uczestnicy warsztatów wykonali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości.
- Był to mile spędzony czas. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy uczestniczyli w kreatywnej zabawie - powiedziała nauczyciel Beata Wlazły.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.