Oświata: Zostały wicemistrzyniami Wielkopolski w sztafecie Fot. Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wlkp.

Oświata: Zostały wicemistrzyniami Wielkopolski w sztafecie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie zajęły drugie miejsce podczas Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które 17 października odbyły się na Hipodromie Wola w Poznaniu.

– W sztafecie pobiegło 10 dziewczyn. Trasa biegu, która liczyła 10 km nie była łatwa. Uczestniczki miały do pokonania m.in. 500 metrowy podbieg – mówi Jolanta Gałązka, nauczycielka w-f z SP3.

Każda z zawodniczek, która miała do pokonania 1 km ukończyła sztafetę w czasie nieco ponad 3 minuty. W Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych wzięło udział 11 uczennic SP3 (jedna biegaczka była w rezerwie).

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.