Spółka Pfeifer & Langen wydała oficjalne oświadczenia dotyczące postępowania, które jest obecnie prowadzone przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Polipak to wiodący producent opakowań i worków foliowych na potrzeby przemysłu i gospodarstw domowych. Firma wspiera też lokalne inicjatywy.
Nieprawidłowy przewóz ładunków to nie tylko częsty grzech kierowców ciężarówek. Tym razem w oplu astrze właściciel wykorzystał każdą wolną przestrzeń, by przewieźć meble.
Mieszkańcom Środy grozi więzienie za kradzież z włamaniem. Okradli oni dom w budowie doszczętnie ze wszystkiego. Za swoje postępowanie już wkrótce odpowiedzą przed sądem.
W średzkim schronisku mieszka Figo. To nie powinno być jego mieszkanie. Pies zdecydowanie sobie zasłużył na prawdziwy dom. Czy ktoś go przygarnie?
Zarówno na łamach naszej gazety, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz naszego portalu często podejmujemy temat bezdomności zwierząt. Losu, jaki ich spotkał i szczęścia…
W dniach 29-30 sierpnia po raz ostatni w tym roku będzie można przejechać się Średzką Koleją Powiatową.
Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, Maciej sam teraz potrzebuje pomocy. Wykryto u niego tętniaka, a jedynym sensownym wyjściem jest teraz bardzo droga operacja która może zostać…

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Przerwy w dostawie energii elektrycznej
Mogło dojść do tragedii
Spędź sobotę z wąskotorówką
Cezary Litka ze srebrem
Walczył o życie dziecka. Bohater ze średzkiej Policji.