Mimo że sezon z kolejką już się zakończył, to jednak końca nie mają atrakcje związane ze średzką „Baną”.
Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Hasłem przewodnim jest „110 lat średzkich wodociągów”.
W środę 9 października o godzinie 19:00 w średzkim Ośrodku Kultury wystąpi Kabaret Jurki ze swoim nowym programem wolność. Bilety są już dostępne.
„Ja tam byłam” – to tytułowa piosenka kolejnej solowej płyty średzkiej artystki. Jest to już piąty krążek z muzycznego cyklu „Klimaty” Ewy Kusik.
Hawajska muzyka, koszule, naszyjniki i kapelusze. Dumnie stojąca palma. Sceneria rodem z tropików. Już w najbliższy piątek 3 lipca o godzinie 18:00 nad jeziorem w…
W piątek po Bożym Ciele znów możliwe będzie pójście do kina w Środzie. Poznaliśmy repertuar średzkiego kina na najbliższe dni.
Budka Suflera i Felicjan Andrzejczak w czwartek 28 maja w serwisie YouTube mieli premierę nowego utworu „Niebo na co dzień”.
W tym trudnym czasie zarówno dla świata, jak i Polski, pracownicy Ośrodka Kultura starają się jak mogą, aby życie w czasach epidemii i przeróżnych restrykcji…

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Alkohol przyczyną wielu kłopotów
Koronawirus: Stan na dzień 23 października
Lubonieczek: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym
Środa: W wypadku ucierpiał motocyklista
Środa: Sąd skazał byłego trenera z Kórnika