Fantazjana - Niekończąca się opowieść Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

To tytuł spektaklu dla dzieci (i nie tylko), który odbędzie się w piątek 1 lutego o godz. 18:00 w średzkim Ośrodku Kultury.

Baśniowy spektakl Teatru Prym Art pt. „Fantazjana – niekończąca się opowieść” przedstawia historię życia Bastiana, chłopca, który po śmierci mamy zamyka się w sobie. Zaczyna mieć problemy w szkole, a ze swoim tatą nie potrafi nawiązać kontaktu. Prześladowany jest także przez starszych szkolnych kolegów. Pewnego dnia, uciekając przed nimi, znajduje schronienie w bibliotece. Tam natrafia na tajemniczą książkę, pełną magii. Dzięki niej chłopiec przenosi się do krainy „Fantazjany”, gdzie przeżywa wspaniałą przygodę i ratuje świat fantazji. To opowieść, która nie tylko ukazuje przejmującą historię, ale także napełnia nadzieją. Pomaga ona uwierzyć w siebie i zrozumieć trudne do zaakceptowania sytuacje takie jak utratę najbliższej osoby. Bilety na spektakl w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie Ośrodku Kultury.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Uratujmy Fabiana! Pokonajmy glejaka!
Siew buraków pełną parą
Zamów wywóz szamba przez aplikację
Akademia Żeglarstwa rozpoczęła sezon
Kiedy nastąpi koniec budowy makiety?