Oceń ten artykuł
(1 głos)

W średzkim Ośrodku Kultury 8 marca o godz. 18:00 wystąpi Robert Janowski: inowrocławianin, piosenkarz, kompozytor, aktor, prezenter telewizyjny i dziennikarz radiowy. Wyjątkowy artysta potrafi ująć za serce publiczność, a szczególnie panie.

Uwielbia śpiewać i, zdaniem wielu Polaków, robi to profesjonalnie z uwodzicielskim głosem. W roku 2018 nominowany został wraz z żoną do nagrody Lwice Biznesu „Gwiazdy o wielkim sercu” za działalność charytatywną. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, lecz jego powołanie muzyczne pochłonęło go całkowicie. Widzowie znają go jako prowadzącego program „Jaka to melodia” (1997-2018). W ubiegłym roku wydał najnowszy album, w którym prezentuje „Najpiękniejsze melodie”, czyli stare, znane, lubiane utwory o miłości. Śpiewane w jego aranżacji na pewno oczarują. Bilety na koncert Roberta Janowskiego w cenie 40 zł są do nabycia w sekretariacie Ośrodka Kultury.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 10 maja
Odtworzą to, co było kiedyś
Koronawirus: Stan na dzień 9 maja
Koronawirus: Stan na dzień 8 maja
Zimna majowa noc i poranek