Średzcy tancerze z Ośrodka Kultury w turnieju w Broniszewicach osiągnęli po raz kolejny wielki sukces.   Średzcy tancerze z Ośrodka Kultury w turnieju w Broniszewicach osiągnęli po raz kolejny wielki sukces. fot. Monika Pieprzyk

Średzcy, utalentowani tancerze [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Średzcy, utalentowani tancerze z Ośrodka Kultury w sobotę 27 kwietnia uczestniczyli w IV Turnieju Tańca Nowoczesnego w Broniszewicach. Po raz kolejny stanęli na najwyższym podium.

1. Miejsce pucharowe w kat. do 9 lat zdobyła grupa Fresh - II Liga, dalej 1. miejsce pucharowe w kat. 9-11 lat. Grupa Szok Kids - II Liga, 1. miejsce statuetka 9-11 lat III Liga Formacja Wednesday Kids Squad oraz II miejsce pucharowe kat. 16 lat I Liga grupa Hooligans i 2. miejsce pucharowe Formacja kat. 16 lat i więcej I Liga Wednesday Adults Squad.
Nasze formacje i grupy były oceniane przez wybitnych sędziów licencjonowanych, tym bardziej tancerzom zależało na tym, aby zaprezentować swoje umiejętności i talent z jak najlepszej strony. Jak podkreśla choreograf Bogusława Błoszyk - wysiłek został doceniony.
Ogromne wsparcie i zagrzewanie do walki otrzymaliśmy również ze strony rodziców naszych tancerzy. Na turnieju pojawienie się średzkich tancerzy wywołało poruszenie, że średzkie grupy wywalczą najlepsze miejsca. Takie określenie motywuje do nieustannej rywalizacji i dzięki temu tancerze z OK z turniejów wracają z medalami.

fot. Monika Pieprzyk

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Uzyskaj świadczenie za pobyt na kwarantannie
Koronawirus: Stan na dzień 24 października
Koronawirus: Więcej łóżek szpitalnych dla zakażonych
Alkohol przyczyną wielu kłopotów
Koronawirus: Stan na dzień 23 października