Kolędowe muzykowanie Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Święta, święta i po świętach, ale nie tak szybko. Bowiem 28 grudnia Ośrodek Kultury w Środzie zaprasza na wspólne kolędowanie.

Wystąpi grupa Pajszczyk & Sysak. Koncert kolęd pod tytułem „Nasze Święta” rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie Ośrodka. Zespół w składzie: Danuta Pajszczyk, Mieczysława Sysak, Wojciech Pajszczyk i Piotr Keter oraz „Józefinki”, zespół dzieci z parafii średzkiej pw. Św. Józefa – zabierze publiczność w muzyczny świat niezapomnianych kolęd i pastorałek oraz innych świątecznych piosenek. Koncert ma być, nie tylko kontynuacją magii minionych świąt, ale także ma pozwolić słuchaczom odetchnąć po przedświątecznej bieganinie i napawać wielką radością. Każdy, kto bywał na spotkaniach muzycznych Pajszczyk & Sysak, wie że nie sposób się tam nudzić. Wspaniale i profesjonalne wykonane utwory, wyjątkowa atmosfera komunikatywność z publicznością i wspaniała świąteczna scenografia pozwoli po raz kolejny przeżyć niezapomniany okres świąt.

 
 
 
 
 
Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Zimna majowa noc i poranek
Koronawirus: Stan na dzień 7 maja
To już trzeci w tym roku wypadek ze skutkiem śmiertelnym
Koronawirus: Stan na dzień 6 maja
Kiedy otrzymasz zwrot podatku?