Bank Pekao

Wybraliśmy 20 najpiękniejszych psów – oto one! (Głosowanie trwa do 17 lutego, do godziny 12:00)

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W poniedziałek 10 lutego do godziny 13:00 przyjmowane były zgłoszenia do konkursu na najpiękniejszego psa powiatu średzkiego. Otrzymaliśmy łącznie około 100 zgłoszeń.

Wybór nie był prosty. W naszej redakcji każdy miał swoje typy. Ostatecznie wybraliśmy więcej niż dziesięć według nas najciekawszych psów, które zobaczyliśmy w zgłoszeniach, a są nimi: Arja, Banti, Bruno, Kasztan, Kenzo, Mika, Nella, Nero, Pozi, Azus, Hugo, Nora, Luna, Kazimierz, Beza, Cody, Dżeki, Ivan, Lussi, Shira. W kolejnym etapie wybór pozostawiamy Wam. Od teraz możecie głosować na najlepszą piątkę.(Głosowanie trwa do 17 lutego do godziny 12:00). Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wysłać pod numer 71480 SMS o treści TYP.GPS.X w miejsce X wpisując symbol oznaczający wybraną opcję. Koszt wysłania SMSa to 1.23 zł z VATem. W każdej chwili można otrzymać aktualne wyniki głosowania wysyłając SMS o treści TYP.GPS WYNIKI na numer 71480 lub wejść na nasz portal, na którym będziemy informować o przebiegu głosowania. 19 lutego zaprezentujemy 5 psów, które powalczą o zwycięstwo. Oficjalne wyniki i zwycięzców konkursu ogłosimy w wydaniu Głosu Powiatu Średzkiego 26 lutego.

 

GŁOSOWANIE/WYNIKI:

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Tą tragedią żyło tysiące średzian. Czy dziś jej życie może stać się przykładem świętości?
Wielki Post, czyli czas nawrócenia się
Henriquez na dłużej w Polonii!
Oddając krew otrzymasz dwa dni wolnego
Kupując bajkę wspierasz budowę kaplicy