Wydrukuj tę stronę

Wybraliśmy 20 najpiękniejszych psów – oto one! (Głosowanie trwa do 17 lutego, do godziny 12:00)

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W poniedziałek 10 lutego do godziny 13:00 przyjmowane były zgłoszenia do konkursu na najpiękniejszego psa powiatu średzkiego. Otrzymaliśmy łącznie około 100 zgłoszeń.

Wybór nie był prosty. W naszej redakcji każdy miał swoje typy. Ostatecznie wybraliśmy więcej niż dziesięć według nas najciekawszych psów, które zobaczyliśmy w zgłoszeniach, a są nimi: Arja, Banti, Bruno, Kasztan, Kenzo, Mika, Nella, Nero, Pozi, Azus, Hugo, Nora, Luna, Kazimierz, Beza, Cody, Dżeki, Ivan, Lussi, Shira. W kolejnym etapie wybór pozostawiamy Wam. Od teraz możecie głosować na najlepszą piątkę.(Głosowanie trwa do 17 lutego do godziny 12:00). Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wysłać pod numer 71480 SMS o treści TYP.GPS.X w miejsce X wpisując symbol oznaczający wybraną opcję. Koszt wysłania SMSa to 1.23 zł z VATem. W każdej chwili można otrzymać aktualne wyniki głosowania wysyłając SMS o treści TYP.GPS WYNIKI na numer 71480 lub wejść na nasz portal, na którym będziemy informować o przebiegu głosowania. 19 lutego zaprezentujemy 5 psów, które powalczą o zwycięstwo. Oficjalne wyniki i zwycięzców konkursu ogłosimy w wydaniu Głosu Powiatu Średzkiego 26 lutego.

 

GŁOSOWANIE/WYNIKI:

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl