Czas na mrożonki

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Pogoda za oknem przypomina nam coraz bardziej, że wakacje już się skończyły. Nie oznacza to, jednak, że musimy rezygnować z wakacyjnych smaków – wszystko dzięki mrożonkom, które w tym okresie stają się coraz popularniejszym towarem. Swoją drogą nawet nie powinniśmy z nich rezygnować ponieważ warzywa, również mrożone dostarczają nam potrzebnych witamin.

W czasie, kiedy funkcjonowanie kończą zieleniaki przychodzi czas na mrożonki. Nie ma się zresztą co dziwić, że popularność tych produktów w tym okresie rośnie. Mrożonki to prosty i szybki sposób na zdrowy posiłek. W przypadku mrożonek warto postawić na lokalnego dostawcę, czyli ZPOW z Kijewa.

ZPOW?
To lokalna firma należąca do największych producentów mrożonych owoców i warzyw w województwie wielkopolskim. Przez wiele osób nazywana Hortexem ze względu na swoją historię i lokalizację – Kijewo 39. Dzisiaj to jednak ZPOW, czyli Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego. Co więcej firma właśnie uruchomił swój sklep firmowy, który znajduje się przy zakładzie.

Lokalnie i naturalnie
Jak mówi Polskie przysłowie, cudze chwalicie, swego nie znacie. Mrożonki produkowane w średzkiej firmie ZPOW pochodzą od rolników z naszego regionu, co za tym idzie wspierają lokalną gospodarkę, zapewniają miejsca pracy średzianom. Ich mrożonki to naturalne produkty prosto z pola, co więcej bez GMO! Tak więc jeżeli jeszcze ich nie próbowaliście to czas to zmienić.

Nie tylko warzywa
Mrożonki od ZPOW to nie tylko warzywa, którymi możemy przypomnieć wakacyjne smaki, to również owoce, które idealnie nadają się do deserów oraz mrożone grzyby i wiele więcej mrożonych produktów, które znajdziemy w ich sklepie firmowym. Listę wielu ich firmowych produktów w promocyjnych cenach (promocja trwa do końca miesiąca) publikujemy obok.

Szybki obiad
Każdy z nas ma takie dni w tygodniu, kiedy trzeba szybko przygotować coś do jedzenia. W takich momentach idealnie sięgnąć m.in. po mrożone zupy od średzkiej firmy. Kilka minut gotowania, odpowiednie przyprawy (według gustu) i już można zjeść ciepły i zdrowy posiłek, bez dodatków i konserwantów, bez GMO. Co więcej mrożonki ZPOW są w bardzo dobrych cenach, a aktualnie w promocji, która potrwa do końca miesiąca.

Brak pomysłu na obiad?
Na pomoc przychodzi Mieszanka Bona Środa. Wystarczy ugotować mieszankę na wędzonym boczku lub z dodatkiem masła, doprawić (sól, pieprz). Następnie zblendować warzywa. Do posypania posłużą wcześniej usmażone grzanki z orzechami włoskimi. I gotowe! Smacznego! Więcej pomysłów znajdziecie na profilu FB/zpowsrodawlkpzakladprzetworstwa

Sklep firmowy czynny 24h
Mrożone produkty ZPOW można kupić w wielu sklepach, jednak warto wybrać się do sklepu firmowego, który znajduje się przy zakładzie produkcyjnym w Kijewie. Co ciekawe sklep czynny jest całą dobę, więc jeżeli potrzebujecie warzyw na kolację, macie ochotę na deser w środku nocy, wystarczy odwiedzić ich firmowy sklep. Firma zaprasza do sklepu średzian, ale również lokalne firmy gastronomiczne. W firmowym sklepie znajdziecie nie tylko mrożone warzywa, grzyby czy zupy, ale również pierogi i frytki. Dlatego warto odwiedzić firmowy sklep, zwłaszcza do końca miesiąca, korzystając z 20 % promocji. Przed sklepem znajduje się duży parking, który zapewni komfortowe zakupy.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Premier ogłosił zmiany
Spokojnie, to nie jest awaria
Czy powiat jest gotowy na zimę?
W Dworze w Koszutach nagrano teledysk
Pandemia koronawirusa w różnych odsłonach