Martyna i Zuzanna w półfinale! Fot. Biuro Konkursu Miss Polski

Martyna i Zuzanna w półfinale!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Poznaliśmy półfinalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek. W tym gronie jest aż 9 mieszkanek naszego województwa, z czego dwie to mieszkanki powiatu średzkiego.

- W związku z pandemią, półfinalistki zostały wybrane na podstawie przesłanych zdjęć do Biura Miss Polski, według wcześniej przekazanych wytycznych – informuje biuro konkursu.

Do półfinału konkursu Miss Polski 2020 weszła Natalia Balicka, Miss Województwa Wielkopolskiego 2020. Z zieloną kartą zakwalifikowała się także Martyna Zimmer z Jezior Wielkich w gminie Zaniemyśl.

Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego 2020 została Zofia Krajewska. Jednakże poza nią, do półfinału Miss Polski Nastolatek zakwalifikowało się jeszcze 8 dziewcząt. Wśród nich znalazła się Zuzanna Orwat, IV Wicemiss Nastolatek w naszym województwie, mieszkanka Klęki w gminie Nowe Miasto.

Mimo, iż wcześniej już informowaliśmy o przebiegu konkursu, to jednak organizator zmuszony był zmienić swoje plany. Z powodu pandemii ogólnopolski etap konkursu nie odbył się 25 października, jak zapowiadaliśmy. Dopiero 1 grudnia poznaliśmy nazwiska wszystkich pięknych pań, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu. W ubiegłym roku Miss Polski poznaliśmy 8 grudnia. Tegoroczna edycja z powodu koronawirusa uległa znacznej zmianie. Nawet organizatorzy nie wiedzą dokładnie, kiedy nastąpi Gala Finałowa wyborów Miss Polski. Chociażby z tego powodu 31. finał przejdzie do historii. O przebiegu półfinału będziemy informować w naszej gazecie. Jeśli któraś z mieszkanek powiatu średzkiego dotrze do finału, oczywiście również o tym napiszemy. Na razie pozostaje tylko życzyć półfinalistkom szczęścia w boju o tytuł najpiękniejszej Polki i Miss Polski Nastolatek 2020, choć wszystko wskazuje, że korona trafi na głowę najpiękniejszej dopiero w przyszłym roku.

Mariusz

Miłośnik historii i kultury regionu. Interesuje się wszystkim, co jest związane z naszym powiatem:
polityką, kulturą, sprawami społecznymi, walorami przyrodniczymi a przede wszystkim historią i
architekturą. Zajmuje się sprawami mieszkańców gmin ościennych Gminy Środa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – m.duda@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Zimna majowa noc i poranek
Koronawirus: Stan na dzień 7 maja
To już trzeci w tym roku wypadek ze skutkiem śmiertelnym
Koronawirus: Stan na dzień 6 maja
Kiedy otrzymasz zwrot podatku?