Uratujmy Fabiana! Pokonajmy glejaka!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

U średzianina Fabiana Świta zdiagnozowano glejaka. Pilnie potrzebna jest pomoc. Operacja już wkrótce. Liczy się czas i każda złotówka. 

- W sierpniu 2020 roku wszyscy radowaliśmy się z powodu ślubu i wesela Fabiana i Natalii. Cieszyliśmy, że Fabian rozpoczyna nowy, wyjątkowy etap w swoim życiu, tak długo wyczekiwany. Nikt z nas w życiu by nie przypuszczał, że kilka miesięcy później na Fabiana drodze stanie tak okropny przeciwnik… Glejak wielopostaciowy (WHO GIV) – brzmi fragment opisu zbiórki na siepomaga.pl.

Zaczęło się niewinnie. Od zwykłego bólu głowy i osłabienia. Fabian trafił najpierw do szpitala w Puszczykowie, później do Łodzi. Przeszedł szereg badań, tomograf, rezonans, biopsja, by na koniec usłyszeć diagnozę – guz mózgu!

35-letniego średzianina, a dziś mieszkańca powiatu wrzesińskiego czekają dwie kosztowne operacje w szpitalu neurochirurgicznym w Kluczborku oraz rehabilitacja. Pierwsza operacja już 27 kwietnia! Druga pod koniec maja. Koszt jednej i drugiej operacji wyniesie łącznie 88 tysięcy złotych, ale już teraz wiadomo, że koszty będą znacznie większe.

- Ciężko jest prosić o pomoc, ale wiemy, że jest to konieczne. Mamy o kogo walczyć. Fabian zawsze był dobrym człowiekiem, szanowanym w pracy, uwielbianym przez przyjaciół i kochanym przez rodzinę, która zawsze mogła na niego liczyć, w każdej sprawie. Teraz on potrzebuje nas jak nigdy wcześniej – czytamy na stronie siepomaga.pl

ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ KLIKAJĄC W LINK.

https://www.siepomaga.pl/fabian-swit 

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Zimna majowa noc i poranek
Koronawirus: Stan na dzień 7 maja
To już trzeci w tym roku wypadek ze skutkiem śmiertelnym
Koronawirus: Stan na dzień 6 maja
Kiedy otrzymasz zwrot podatku?