Nowe Miasto: Opowiedziała o swoim debiucie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 14 listopada w nowomiejskiej bibliotece gościła Justyna Typańska. Pisarka prezentowała swoją debiutancką książkę „Zacznij od listu, kochanie”.

Było to pierwsze takie spotkanie dla pisarki, dlatego nie mogło obyć się bez widocznego stresu. Czytelnicy biblioteki byli ciekawi pierwszej książki autorki pochodzącej z Dębna nad Wartą. Sama publikacja jest powieścią obyczajową z wątkiem romantycznym, osadzonym w Środzie. Autorka opowiedziała, skąd wziął się pomysł na książkę i jak wyglądała praca nad jej powstaniem.

Czytelnicy w pozytywnym tego słowa znaczeniu „wypomnieli” autorce, że trochę mało w książce było samej Środy, czyli niewiele opisów miejsc i sytuacji. Uczestnicy spotkali prosili też, aby więcej uwagi poświęcić bohaterom, ich charakterom, a także przemianom, jakim ulegają.

Sugestie były raczej podpowiedziami, na co autorka w przyszłości może zwrócić większą uwagę. Po spotkaniu można było zakupić egzemplarz książki wraz z dedykacją i autografem autorki.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Zimna majowa noc i poranek
Koronawirus: Stan na dzień 7 maja
To już trzeci w tym roku wypadek ze skutkiem śmiertelnym
Koronawirus: Stan na dzień 6 maja
Kiedy otrzymasz zwrot podatku?