Wydrukuj tę stronę

Klęka: Aresztowano sprawcę pobicia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzielnicowa z Nowego Miasta ustaliła sprawcę uszkodzenia ciała starszego mężczyzny. Młody sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie i usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Jak informuje średzka policja, funkcjonariusze z posterunku w Nowym Mieście nad Wartą 1 marca br. otrzymali zgłoszenie od mężczyzny z Klęki, o tym że został mocno uderzony. - Do pokrzywdzonego pojechała dzielnicowa, która ustaliła, że do zdarzenia doszło poprzedniego dnia w godzinach wieczornych. Wtedy to 66-latek zwrócił uwagę chłopakom zachowującym się głośno w piwnicy. Jeden z nich zareagował agresywnie i uderzył mieszkańca budynku. Policjantka widząc, że mężczyzna jest ranny wezwała pomoc medyczną. Zdarzenie zakwalifikowano jako przestępstwo - uszkodzenia ciała – informuje asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa średzkiej policji.

Policjantka ustaliła, który z chłopaków dopuścił się tego czynu, jak również gdzie przebywa. Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali sprawcę w policyjnym areszcie. Młodemu mężczyźnie grozi od 3 miesięcy do nawet 5 lat więzienia.

Mariusz

Miłośnik historii i kultury regionu. Interesuje się wszystkim, co jest związane z naszym powiatem:
polityką, kulturą, sprawami społecznymi, walorami przyrodniczymi a przede wszystkim historią i
architekturą. Zajmuje się sprawami mieszkańców gmin ościennych Gminy Środa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – m.duda@glospowiatusredzkiego.pl