Kolejny raz przekładany jest termin wyborów wójta w gminie Zaniemyśl.
17 stycznia po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka! Jedna z 23 finalistek założy w Warszawie koronę Miss Polski.
Dziewięciomiesięczny Natanek z Zaniemyśla ma śmiertelnie chore serce i potrzebuje pomocy. Uratujmy chłopca!
Nieco ponad rok trwały prace przy odświeżeniu polichromii w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Zaniemyślu. Remont poprzedziło jednak niezwykłe odkrycie.
Znamy podział funduszu sołeckiego na 2021 rok. Jakie kwoty otrzymały poszczególne sołectwa i w jaki sposób przyznane pieniądze zostaną wydane? Sprawdźcie to w naszym zestawieniu.
Z początkiem miesiąca nastąpi podwyżka cen za odbiór śmieci. Co istotne, wszyscy mieszkańcy gminy będą płacili jednakową stawkę. Pozostaje też możliwość zyskania ulgi w opłacie.
Osoby podejmujące decyzje administracyjne w gminie musiały złożyć, jak co roku, oświadczenia majątkowe. Sprawdzamy ilość zarobków oraz poziom oszczędności i długów na koniec 2019 r.
Teren cmentarza ewangelickiego przy ul. Śremskiej w Zaniemyślu nadal pozostanie w rejestrze zabytków. Taka jest decyzja podjęta przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Do 2022 roku powstanie 15 turbin wiatrowych!
Wąskotorówka z sygnalizacją?
Wyłączenia prądu w najbliższych dniach.
Długo trzeba było czekać
Kolegiata rośnie z dnia na dzień