Wydrukuj tę stronę

Na festynie bawiły się całe rodzinny [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca, oraz zbliżającego się Dnia Dziecka, w Przedszkolu „Tęczowa Kraina” przygotowano pełen niespodzianek festyn dla całych rodzin. To już drugi raz jak dzieci ze swoimi rodzicami uczestniczą w festynie przygotowanym przez przedszkole.

Dzieci wspólnie z rodzicami malowały portrety rodzinne oraz kolorowały kartonowe domy. Inwencja dzieci, ale i rodziców nie miała granic. Była też strefa sportowa, gdzie m.in. ścigano się w workach, i w tym przypadku rodzice nie zawiedli i chętnie brali udział w „workowych” wyścigach. Dzieci mogły również poznać bohatera jednego z kultowych filmów - Minionka.
Jak to na festynie, nie mogło zabraknąć balonów, malowania twarzy, baniek mydlanych, czy dmuchańców, które przez cały festyn cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
W tym roku nowościami podczas festynu była fotobudka, w której rodzice razem ze swoimi pociechami robili sobie zdjęcia, oraz możliwość zamówienia zwierzątka stworzonego z balonów.
Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza młodszych uczestników, cieszył się popcorn i wata cukrowa do których ustawiały się kolejki. Młodsi jak i starsi korzystali też z piknikowej kuchni, gdzie można było się pysznie posilić.
Prawdziwym hitem okazali się strażacy i policjanci, którzy nie tylko zaprezentowali dzieciom swoje auta, ale pozwolili spróbować, jak obsługuje się strażacką „sikawkę” czy pokazali jak działają alkogogle.
Oprócz wszystkich dodatkowych atrakcji dzieci bardzo chętnie korzystały z placu zabaw, który w Tęczowej Krainie jest nowoczesny i bezpieczny dla każdego przedszkolaka.

Aktualnie Tęczowa Kraina to 7 grup przedszkolnych i jedna żłobkowa. Warto wiedzieć, że nabór w Tęczowej krainie trwa przez cały rok.

Podziękowania:
Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina’ pragnie gorąco podziękować sponsorom: Kreatywnej Kuchni – Przemysław Czekała, Tatianie i Tomaszowi Czaplickim, Tupperware – Urszuli Stodolniak-Graczyk, Milusińskim, Ochotniczej Straży Pożarnej z Zaniemyśla, oraz Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl