Festyn w Przedszkolu nr 3 był radosnym dniem dla dzieci. Festyn w Przedszkolu nr 3 był radosnym dniem dla dzieci. fot. Przedszkole nr 3 w Środzie

Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 3 [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 25 maja 2019 roku odbył się, jak co roku, Festyn Rodzinny w Przedszkolu Nr 3 w Środzie, zorganizowany dzięki Radzie Rodziców.

Motywem przewodnim było hasło ,,Dawniej i dziś” i dzieci i oraz opiekunowie mieli okazję spędzić czas na podziwianiu starych samochodów oraz obejrzeć wystawę starych przedmiotów codziennego użytku . Dzieci i ich rodzice mogli również skorzystać z zabawy na dmuchanym zamku. A dzięki firmie „Milusińscy” dzieci korzystały z zabawy chustą animacyjną, papieroplastyki, malowania twarzy, zabawy konstrukcyjne klockami przestrzennymi. Festyn odwiedził również „Minionek”, z którym dzieci mogły sobie zrobić zdjęcia. Można było również posłuchać znanych i lubianych przebojów z dawnych i współczesnych czasów.
Grono pedagogiczne dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tego festynu: Magdalenie i Grzegorzowi Paczkowskim, Pawłowi Błażejewskiemu, Przemysławowi Grześkowiakowi, Stołówkom Gminnym, rodzicom za wypieki i cukierki oraz Krzysztofowi Michalakowi, który muzyką i piosenkami uatrakcyjnił ten dzień.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Uzyskaj świadczenie za pobyt na kwarantannie
Koronawirus: Stan na dzień 24 października
Koronawirus: Więcej łóżek szpitalnych dla zakażonych
Alkohol przyczyną wielu kłopotów
Koronawirus: Stan na dzień 23 października